Hotel Continental

  • Online Booking

    Reserver et bord

    Theatercaféens
    Online bordreservasjon Neste
  • Forespørsel

    Send en forespørsel

  • Facebook

Nøkkelpersoner

Elisabeth C. Brochmann

Konsernsjef og eier
+47 22 82 40 31
elisabeth.brochmann@hotelcontinental.no

Hotell

Karin E. Holme

Hotelldirektør
+47 22 82 40 82
karin.holme@hotelcontinental.no

Marianne Bergseng

Salgs- og markedssjef
+47 22 82 40 91
marianne.bergseng@hotelcontinental.no

Tommy Andreasen

Salgssjef
+47 22 82 40 93
tommy.andreasen@hotelcontinental.no

Janine Medhus Dickens

Salgssjef
+47 22 82 40 95
janine.dickens@hotelcontinental.no

Lars Frisvold

Revenue Manager    
+47 22 82 40 73
lars.frisvold@hotelcontinental.no

Kim Nyheim

Resepsjonssjef
+47 22 82 40 33
kim.nyheim@hotelcontinental.no

Asbjørn Solem

Guest Relations Manager
+47 22 82 40 38
asbjorn.solem@hotelcontinental.no

Restauranter, Events & Konferanse

Hilde Lystad

General  Manager - Hotel Continental Prosjekt 2014
+47 22 82 40 35
hilde.lystad@hotelcontinental.no

 

Aykan Kamburce

Administrasjon / Booking
+47 22 82 40 50
aykan@theatercafeen.no

Erik Jahre Torgersen

Restaurantsjef
+47 22 82 40 36
erik.jahre.torgersen@theatercafeen.no

Stig Drageide

Kjøkkensjef
+47 22 82 40 22
stig.drageide@hotelcontinental.no

Stefan Klavne

Assisterende Daglig Leder Continental Event
+47 22 82 40 59
event@hotelcontinental.no

Marina Helbostad

Event koordinator
+47 22 82 40 80
event@hotelcontinental.no

Inger Line Stendera

Event koordinator 
+47 22 82 40 80
event@hotelcontinental.no

Økonomi/Personal

Thomas Brager Olsen

Økonomisjef
+47 22 82 40 71
tbo@hotelcontinental.no 

Karin E. Holme

Personaldirektør
+47 22 82 40 82
karin.holme@hotelcontinental.no

Teknisk

Rolf-Eirik Bexrud

Teknisk sjef
+47 22 82 40 55
rolf-eirik.bexrud@hotelcontinental.no

Hotel Continental, Stortingsgaten 24/26.Postboks 1510 Vika,N - 0117 Oslo / Tlf: +47 22 82 40 00 / booking@hotelcontinental.no